Článek - Přesvědčení

29.05.2018

Přesvědčení - úplněk 29.5.2018

S dnešním úplněkem se mohou zviditelnit podvědomá přesvědčení, tím ztratí na své vibrační síle a nebudou tak dalece ovlivňovat běžný život. Přesvědčení se utváří v dětství, kdy v otevřenosti přejímáme, hlavně z rodičů, ale i z prostředí, podvědomé vzorce za své. Děje se tak proto, že duše se k rodičům inkarnuje v lásce vesmírné jednoty a všemu na Zemi bez souzení špatného a dobrého, dítě je existenčně závislé na rodičích, věří jim, považuje je za Bohy, v lásce jednoty rodičům vyhoví.

Dítě hodnotí přes pocity, proto je vnímání jeho reality odlišné od rodiče, nebo dospělých lidí.

V dospělosti je přesvědčení vnímáno jako myšlenka (může být vnímaná jako hlas) která se opakuje tak často, až začne být realizována v běžném životě. Pod každým podvědomým přesvědčením jsou fragmetnované, oddělené pocity a emoce. Přesvědčení jsou i převzata transgeneračně z rodičů a většinou souvisí emočně a pocitově s částmi fragmentovaných vnitřních dětí.

Jak ovliňuje podvědomé přesvědčení přejaté z dětství přítomný okamžik?

Dítě přejme za svoji pravdu, pronesení rodiče, když doneslo domů špatnou známku, "nic neumí, po kom je tak hloupé" dítě citi stud, chce udělat rodiče štastným, snaží se ve škole. V dospělosti ovlivnují podvědomé přesvědčení "nic neumím, jsem hloupý " neuspěch na pohovorech, zkouškách.

Dítě odmítané otcem může pocitově vyhodnotit postoj otce "jsem špatné". V dospělosti těžko navazuje kontakt s partnerem , přes podvědomé přesvědčení, že když je špatná/špatný, žádný muž o ně neprojeví zájem.

Holčička slýchá od matky, jak je otec nemožný neschopný, když nedělá to, co ona chce. Holčičky přesvědčení je "muži jsou neschopni". V dospělosti těžko navazuje vztah, muže vnímá jako neschopné, nemožné, neprůbojné, slabé.

Můžete se zeptat. Jakého přesvědčení jsem ochotna se vzdát, abych měla to, co chci?

Příklad. Abych měla lásku, musím se vzdát přesvědčení že nejsem milovaná.

Abych měla úspěch, musím se vzdát přesvědčení, že dělám vše špatně. Abych měla lepší vztahy v práci, musím se vzdát přesvědčení, že lidé jsou pro mě nebezpeční.

Abych měla dostatek peněz, musím se vzdát přesvědčení, že trpím nedostatkem a že si musím peníze vydřít tvrdou prací.

Když se poprosí duše o vedení, a podařilo by se procítění přesvědčení i do těla, zrychlí se posun v tématu, který se řeší.